Canon logo
فروش و خدمات پس از فروش Canon فقط از طریق نمایندگی مرکزی
با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم

خرید فاکس شرکت کانن مدل I SENSYS L150

دستگاه فاکس برند canon مدل I SENSYS L150

یکی از برندهای بزرگ تولید ماشین های اداری (پرینتر – فتوکپی – اسکن – فاکس) بی تردید، برند canon می باشد که از زمان ورود خود به بازار وسایل و تجهیزات الکترونیکی، علاوه بر طراحی و تولید دوربین های عکاسی و فیلمبرداری در زمینه تولید و ساخت ماشین های اداری همچون دستگاه فاکس I SENSYS L150 نیز پرداخته است. فاکس I SENSYS L150 یکی از پیشرفته ترین دستگاه فاکس حال حاضر جهانی می باشد که بنا به گفته مدیران شرکت canon، این دستگاه فاکس از سایر مدل های پیشین خود کامل تر و حتی قابل رقابت با دستگاه های مختلف دیگری از شرکت های مشهور در عرصه های تولیدی ماشین های اداری و خانگی می باشد! دستگاه فاکس I SENSYS L150 از ابعاد مناسب و همچنین وزن بسیار مطلوبی برخوردار است و در حالت کلی در بین دستگاه های لیزری برند canon قرار می گیرد. این دستگاه از قابلیت کپی و تکثیر بهره مند می باشد که همین ویژگی سبب ایجاد تفاوت هایی بنیادی با بسیاری از مدل های ساخته شده این کمپانی در گذشته شده است. فاکس I SENSYS L150 برند canon از حافظه 512 مگابایتی و صفحه کلید کاربردی که کنترل کل دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد، برخوردار است و در قسمت بالایی آن نیز می توان صفحه نمایش 5 خطی تعبیه شده بر روی این مدل را مشاهده نمود.

دستگاه فاکس برند کانن مدل I SENSYS L150

یکی از برندهای بزرگ تولید ماشین های اداری (پرینتر – فتوکپی – اسکن – فاکس) بی تردید، برند کانن می باشد که از زمان ورود خود به بازار وسایل و تجهیزات الکترونیکی، علاوه بر طراحی و تولید دوربین های عکاسی و فیلمبرداری در زمینه تولید و ساخت ماشین های اداری همچون دستگاه فاکس I SENSYS L150 نیز پرداخته است. فاکس I SENSYS L150 یکی از پیشرفته ترین دستگاه فاکس حال حاضر جهانی می باشد که بنا به گفته مدیران شرکت کانن، این دستگاه فاکس از سایر مدل های پیشین خود کامل تر و حتی قابل رقابت با دستگاه های مختلف دیگری از شرکت های مشهور در عرصه های تولیدی ماشین های اداری و خانگی می باشد! دستگاه فاکس I SENSYS L150 از ابعاد مناسب و همچنین وزن بسیار مطلوبی برخوردار است و در حالت کلی در بین دستگاه های لیزری برند کانن قرار می گیرد. این دستگاه از قابلیت کپی و تکثیر بهره مند می باشد که همین ویژگی سبب ایجاد تفاوت هایی بنیادی با بسیاری از مدل های ساخته شده این کمپانی در گذشته شده است. فاکس I SENSYS L150 برند کانن از حافظه 512 مگابایتی و صفحه کلید کاربردی که کنترل کل دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد، برخوردار است و در قسمت بالایی آن نیز می توان صفحه نمایش 5 خطی تعبیه شده بر روی این مدل را مشاهده نمود.

 

 

ادامه
sharp factory
sharp company
تاریخچه شرکت کانن

شرکت کانن یکی از بزرگ ‌ترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی در جهان می باشد. این شرکت در سال 1933 تاسیس شده و در سال 1934 اولین دوربین خود به نام کوآنن را روانه بازارهای فروشی خود کردند و در پایان همین سال، نام این شرکت برای همیشه به شرکت کانن نیز تغییر پیدا کرد. کانن نخستین شرکتی است که دوربین هایی با لنز لایکا که ساخت شرکت نیکون بود را در دستور فاز اجرایی خود قرار داد و پس از گذشت اندک زمانی خود نیز اقدام به ساخت لنزهایی با نام تجاری سرنار نمود. شرکت کانن با سابقه بیش از 80 سال از دیرباز تا کنون به عنوان تخصصی ترین شرکت طراحی و تولیداتی دوربین ها و قطعات آنان نامیده می شود و در کنار ایجاد محصولاتی همچون دوربین ها به طراحی و تولید محصولات دیگری همچون: چاپگرها، اسکنرها، دستگاه های فتوکپی و حتی تلویزیون های صفحه تخت با همکاری دیگر شرکت های نامدار ژاپنی پرداخته است. دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن واقع شده است.

کلمه های مرتبط ...


مقاله های مرتبط ...

پرینتر Canon

پرینتر کانن

کارتریج canon

کارتریج کانن

تونر برند کانن مدل 737

تونر برند canon مدل 737

تونر برند canon مدل 725

تونر برند کانن مدل 725

دستگاه پرینتر برند canon مدل MF237w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل MF237w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل MF3010

دستگاه پرینتر برند canon مدل MF3010

دستگاه پرینتر برند canon مدل LBP6030w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل LBP6030w

دستگاه اسکنر برند کانن مدل DR-F120

دستگاه اسکنر برند canon مدل DR-F120

دستگاه فتوکپی برند canon مدل 2204n

دستگاه فتوکپی برند کانن مدل 2204n

دستگاه پرینتر برند کانن مدل LBP7210Cdn

دستگاه پرینتر برند canon مدل LBP7210Cdn