Canon logo
فروش و خدمات پس از فروش Canon فقط از طریق نمایندگی مرکزی
با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم

دوربین شرکت کانن سری Eos M100

دوربین برند canon به مدل Eos M100

باور کردن دنیای دوربین های canon در حال حاضر نسبت به قبل بسیار راحت شده است. دوربین های برند canon از تکنولوژی های برجسته ای بهره می برند و توانایی های بالایی در امور عکس برداری و فیلمبرداری از خود تا کنون نشان داده اند که دوربین برند canon به مدل Eos M100 یکی از همین دوربین های مجهز، کاربردی و البته دوست داشتنی می باشد. دروبین Eos M100 برند canon از قابلیت های بسیار بالایی نظیر: اتصال به GPS گوشی های هوشمند، ثبت تصاویر پی در پی 6.1 فریم در ثانیه با بهره گیری از تکنولوژی Dual Pixel CMO، صفحه نمایش 3 اینچی لمسی و متحرک، دقت حسگر 24 مگاپیکسلی و کلی ویژگی های متنوع و مخنلف دیگر بهره می برد. لازم به ذکر است که این مدل از دوربین های برند کانن از قابلیت تعویض لنز نیز برخوردار است.

دوربین برند کانن به مدل Eos M100

باور کردن دنیای دوربین های کانن در حال حاضر نسبت به قبل بسیار راحت شده است. دوربین های برند کانن از تکنولوژی های برجسته ای بهره می برند و توانایی های بالایی در امور عکس برداری و فیلمبرداری از خود تا کنون نشان داده اند که دوربین برند کانن به مدل Eos M100 یکی از همین دوربین های مجهز، کاربردی و البته دوست داشتنی می باشد. دروبین Eos M100 برند کانن از قابلیت های بسیار بالایی نظیر: اتصال به GPS گوشی های هوشمند، ثبت تصاویر پی در پی 6.1 فریم در ثانیه با بهره گیری از تکنولوژی Dual Pixel CMO، صفحه نمایش 3 اینچی لمسی و متحرک، دقت حسگر 24 مگاپیکسلی و کلی ویژگی های متنوع و مخنلف دیگر بهره می برد. لازم به ذکر است که این مدل از دوربین های برند کانن از قابلیت تعویض لنز نیز برخوردار است.

ادامه
sharp factory
sharp company
تاریخچه شرکت کانن

شرکت کانن یکی از بزرگ ‌ترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی در جهان می باشد. این شرکت در سال 1933 تاسیس شده و در سال 1934 اولین دوربین خود به نام کوآنن را روانه بازارهای فروشی خود کردند و در پایان همین سال، نام این شرکت برای همیشه به شرکت کانن نیز تغییر پیدا کرد. کانن نخستین شرکتی است که دوربین هایی با لنز لایکا که ساخت شرکت نیکون بود را در دستور فاز اجرایی خود قرار داد و پس از گذشت اندک زمانی خود نیز اقدام به ساخت لنزهایی با نام تجاری سرنار نمود. شرکت کانن با سابقه بیش از 80 سال از دیرباز تا کنون به عنوان تخصصی ترین شرکت طراحی و تولیداتی دوربین ها و قطعات آنان نامیده می شود و در کنار ایجاد محصولاتی همچون دوربین ها به طراحی و تولید محصولات دیگری همچون: چاپگرها، اسکنرها، دستگاه های فتوکپی و حتی تلویزیون های صفحه تخت با همکاری دیگر شرکت های نامدار ژاپنی پرداخته است. دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن واقع شده است.

کلمه های مرتبط ...


مقاله های مرتبط ...

پرینتر Canon

پرینتر کانن

کارتریج canon

کارتریج کانن

تونر برند کانن مدل 737

تونر برند canon مدل 737

تونر برند canon مدل 725

تونر برند کانن مدل 725

دستگاه پرینتر برند canon مدل MF237w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل MF237w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل MF3010

دستگاه پرینتر برند canon مدل MF3010

دستگاه پرینتر برند canon مدل LBP6030w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل LBP6030w

دستگاه اسکنر برند کانن مدل DR-F120

دستگاه اسکنر برند canon مدل DR-F120

دستگاه فتوکپی برند canon مدل 2204n

دستگاه فتوکپی برند کانن مدل 2204n

دستگاه پرینتر برند کانن مدل LBP7210Cdn

دستگاه پرینتر برند canon مدل LBP7210Cdn