Canon logo
فروش و خدمات پس از فروش Canon فقط از طریق نمایندگی مرکزی
با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم

سرویس لوازم جانبی دوربین canon

لوازم جانبی دوربین برند canon

یکی از برترین برندهای تولیدی و پشتیبانی از لوام جانبی دوربین، برند canon است که همه ساله با تولید طیف وسیعی از لوازم جانبی مخصوص دوربین های خود در جهان غوغایی را به پا می کند! لوازم جانبی دوربین برند canon از تنوع و کارایی های بالایی برخوردار هستند و تمامی آن ها به طور مستقیم تحت پشتیبانی کمپانی canon می باشند. لوازم جانبی دوربین این شرکت نامی شامل: فلاش، لنز دوربین، فیلتر لنز، کیف دوربین، کارت حافظه، سه پایه و تک پایه، ریموت کنترل دوربین، محافظ صفحه نمایش دوربین، بند و آویز دوربین، کیت تمیز کننده دوربین، لوازم جانبی مخصوص فیلمبرداری، لوازم جانبی مخصوص عکس برداری و کلی لوازم جانبی دیگر می باشد. به یاد داشتن این نکته که برند canon ، تخصصی ترین برند طراحی و ساخت دوربین های متنوع و همچینن لوازم جانبی آنان می باشد می تواند یک کمک بزرگ برای انتخاب و خرید دوربین و یا لوازم جانبی دوربین مورد نظر شما باشد. چرا که هم دوربین ها و هم تمامی لوازم جانبی دوربین های این کمپانی از کیفیت خارق العاده برخوردار می باشد.

لوازم جانبی دوربین برند کانن

یکی از برترین برندهای تولیدی و پشتیبانی از لوام جانبی دوربین، برند کانن است که همه ساله با تولید طیف وسیعی از لوازم جانبی مخصوص دوربین های خود در جهان غوغایی را به پا می کند! لوازم جانبی دوربین برند کانن از تنوع و کارایی های بالایی برخوردار هستند و تمامی آن ها به طور مستقیم تحت پشتیبانی کمپانی کانن می باشند. لوازم جانبی دوربین این شرکت نامی شامل: فلاش، لنز دوربین، فیلتر لنز، کیف دوربین، کارت حافظه، سه پایه و تک پایه، ریموت کنترل دوربین، محافظ صفحه نمایش دوربین، بند و آویز دوربین، کیت تمیز کننده دوربین، لوازم جانبی مخصوص فیلمبرداری، لوازم جانبی مخصوص عکس برداری و کلی لوازم جانبی دیگر می باشد. به یاد داشتن این نکته که برند کانن، تخصصی ترین برند طراحی و ساخت دوربین های متنوع و همچینن لوازم جانبی آنان می باشد می تواند یک کمک بزرگ برای انتخاب و خرید دوربین و یا لوازم جانبی دوربین مورد نظر شما باشد. چرا که هم دوربین ها و هم تمامی لوازم جانبی دوربین های این کمپانی از کیفیت خارق العاده برخوردار می باشد.

ادامه
sharp factory
sharp company
تاریخچه شرکت کانن

شرکت کانن یکی از بزرگ ‌ترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی در جهان می باشد. این شرکت در سال 1933 تاسیس شده و در سال 1934 اولین دوربین خود به نام کوآنن را روانه بازارهای فروشی خود کردند و در پایان همین سال، نام این شرکت برای همیشه به شرکت کانن نیز تغییر پیدا کرد. کانن نخستین شرکتی است که دوربین هایی با لنز لایکا که ساخت شرکت نیکون بود را در دستور فاز اجرایی خود قرار داد و پس از گذشت اندک زمانی خود نیز اقدام به ساخت لنزهایی با نام تجاری سرنار نمود. شرکت کانن با سابقه بیش از 80 سال از دیرباز تا کنون به عنوان تخصصی ترین شرکت طراحی و تولیداتی دوربین ها و قطعات آنان نامیده می شود و در کنار ایجاد محصولاتی همچون دوربین ها به طراحی و تولید محصولات دیگری همچون: چاپگرها، اسکنرها، دستگاه های فتوکپی و حتی تلویزیون های صفحه تخت با همکاری دیگر شرکت های نامدار ژاپنی پرداخته است. دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن واقع شده است.

کلمه های مرتبط ...


مقاله های مرتبط ...

پرینتر Canon

پرینتر کانن

کارتریج canon

کارتریج کانن

تونر برند کانن مدل 737

تونر برند canon مدل 737

تونر برند canon مدل 725

تونر برند کانن مدل 725

دستگاه پرینتر برند canon مدل MF237w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل MF237w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل MF3010

دستگاه پرینتر برند canon مدل MF3010

دستگاه پرینتر برند canon مدل LBP6030w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل LBP6030w

دستگاه اسکنر برند کانن مدل DR-F120

دستگاه اسکنر برند canon مدل DR-F120

دستگاه فتوکپی برند canon مدل 2204n

دستگاه فتوکپی برند کانن مدل 2204n

دستگاه پرینتر برند کانن مدل LBP7210Cdn

دستگاه پرینتر برند canon مدل LBP7210Cdn