Canon logo
فروش و خدمات پس از فروش Canon فقط از طریق نمایندگی مرکزی
با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم

نمایندگی کانن لوازم جانبی دوربین

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی کانن را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه محصولات کانن دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی کانن مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند. نمایندگی کانن ایران با برخورداری از افراد مجرب و تشکیل تیم پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای سال به غیر از تعطیلات رسمی کشور، همیشه حاضر و آماده برای خدمت رسانی به علاقه مندان این کمپانی مقرون به صرفه می باشند. مجموعه نمایندگی کانن در زمینه های مختلفی از جمله: نمایندگی کانن دوربین، نمایندگی کانن لوازم جانبی دوربین، نمایندگی  کانن اسکنر، نمایندگی کانن پرینتر و همچنین نمایندگی کانن فتوکپی فعالیت می نماید و قادر است در هر کدام از این زمینه ها نقش تعمیرانی آن ها را نیز همانند: نمایندگی کانن تعمیرات دوربین، نمایندگی کانن تعمیرات لوازم جانبی دوربین، نمایندگی کانن تعمیرات پرینتر، نمایندگی کانن تعمیرات اسکنر و در آخر نیز نمایندگی کانن تعمیرات فتوکپی را بر عهده داشته باشد. ناگفته نماند که در هر کدام از این زمینه ها؛ نمایندگی کانن فروش، نمایندگی کانن خرید، نمایندگی کانن قیمت و حتی در برخی از روزهای متعارف سال، نمایندگی کانن حراج را نیز به اجرا می رساند. از نکات قابل تامل در نمایندگی کانن می توان به کادر جوان و متخصص این نمایندگی اشاره داشت که با تلاش و دانش روز افزون خود در کمترین زمان ممکنه حاضر به پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان می باشند.

نمایندگی canon

نمایندگی canon زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی canon را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه محصولات canon دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی canon مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند. نمایندگی canon ایران با برخورداری از افراد مجرب و تشکیل تیم پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای سال به غیر از تعطیلات رسمی کشور، همیشه حاضر و آماده برای خدمت رسانی به علاقه مندان این کمپانی مقرون به صرفه می باشند. مجموعه نمایندگی canon در زمینه های مختلفی از جمله: نمایندگی canon دوربین، نمایندگی canon لوازم جانبی دوربین، نمایندگی canon اسکنر، نمایندگی canon پرینتر و همچنین نمایندگی canon فتوکپی فعالیت می نماید و قادر است در هر کدام از این زمینه ها نقش تعمیرانی آن ها را نیز همانند: نمایندگی canon تعمیرات دوربین، نمایندگی canon تعمیرات لوازم جانبی دوربین، نمایندگی canon تعمیرات پرینتر، نمایندگی canon تعمیرات اسکنر و در آخر نیز نمایندگی canon تعمیرات فتوکپی را بر عهده داشته باشد. ناگفته نماند که در هر کدام از این زمینه ها؛ نمایندگی canon فروش، نمایندگی canon خرید، نمایندگی canon قیمت و حتی در برخی از روزهای متعارف سال، نمایندگی canon حراج را نیز به اجرا می رساند. از نکات قابل تامل در نمایندگی canon می توان به کادر جوان و متخصص این نمایندگی اشاره داشت که با تلاش و دانش روز افزون خود در کمترین زمان ممکنه حاضر به پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان می باشند.

ادامه
sharp factory
sharp company
تاریخچه شرکت کانن

شرکت کانن یکی از بزرگ ‌ترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی در جهان می باشد. این شرکت در سال 1933 تاسیس شده و در سال 1934 اولین دوربین خود به نام کوآنن را روانه بازارهای فروشی خود کردند و در پایان همین سال، نام این شرکت برای همیشه به شرکت کانن نیز تغییر پیدا کرد. کانن نخستین شرکتی است که دوربین هایی با لنز لایکا که ساخت شرکت نیکون بود را در دستور فاز اجرایی خود قرار داد و پس از گذشت اندک زمانی خود نیز اقدام به ساخت لنزهایی با نام تجاری سرنار نمود. شرکت کانن با سابقه بیش از 80 سال از دیرباز تا کنون به عنوان تخصصی ترین شرکت طراحی و تولیداتی دوربین ها و قطعات آنان نامیده می شود و در کنار ایجاد محصولاتی همچون دوربین ها به طراحی و تولید محصولات دیگری همچون: چاپگرها، اسکنرها، دستگاه های فتوکپی و حتی تلویزیون های صفحه تخت با همکاری دیگر شرکت های نامدار ژاپنی پرداخته است. دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن واقع شده است.

کلمه های مرتبط ...


مقاله های مرتبط ...

پرینتر Canon

پرینتر کانن

کارتریج canon

کارتریج کانن

تونر برند کانن مدل 737

تونر برند canon مدل 737

تونر برند canon مدل 725

تونر برند کانن مدل 725

دستگاه پرینتر برند canon مدل MF237w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل MF237w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل MF3010

دستگاه پرینتر برند canon مدل MF3010

دستگاه پرینتر برند canon مدل LBP6030w

دستگاه پرینتر برند کانن مدل LBP6030w

دستگاه اسکنر برند کانن مدل DR-F120

دستگاه اسکنر برند canon مدل DR-F120

دستگاه فتوکپی برند canon مدل 2204n

دستگاه فتوکپی برند کانن مدل 2204n

دستگاه پرینتر برند کانن مدل LBP7210Cdn

دستگاه پرینتر برند canon مدل LBP7210Cdn